A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dashnia T'ka Verbu

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Dashnia T'ka Verbu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T11:27:07

o ty te ka verbu dashnia se shkone me gjithe kende e mu me lave atje ku sduhet e ike lare prej asa dite ti nuk erdhe oooooooooo ty vetem ty dashni te verboje se shkone me gjith kedn oooooo pse ike p=se me le mu
refre {2 her}
ty te verbo dashur te verbo vetemi te verbo o gyrbet se nuk je aq ezpjnaper teshkuar o ooooo hejjjjjjjjty te verbuuane me fjleeeee


Lyrics submited by  rina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018