A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - E Kam Begenis


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T11:27:07

oj nena ime e kom begenis o te shkolla nje qike do te dalim o ne kafiqe me i drru unazat e me ardhe ne shpi oooo a ma bon allall edi qe nuk te kame vete por rinia keshtu e koooooo ooooooo ama ben halla oj qe e kom begenis se ke shtu qeka jeta lot e dashuri


Lyrics submited by  rina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018