A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Hidhe Callen


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2013

2013-12-14T09:33:22

kur nje nat larg ne gurbet në telefon ni shok pom thrret eja o shok ti pa mendu se dashnoren dje ta kom martu kur nje nat larg ne gurbet në telefon ni shok pom thrret eja o shok ti pa mendu se dashnoren dje ta kom martu o gurbet ti mu mke jek o gurbet per ty ja djeg du me kendu du me vajtu boj me lot se edhe ty te kam qellu pragun tond do te vdes se per mu ska mo shpres eja ma thuj njeher u pafshim persfundi her pragun tond do te vdes se per mu mo ska shpres ejja ma thuj njeher u pafshim persfundi her o gurbet ti mu mke djeg o gurbet per ty jam trek du me kendu du me vajtu qaj me lot se ty te kom qellu ne pragun tond do te vdes se per mu mo ska shpres qaj me lot me thuj njeher u pafshim persfundi o gurbet ti mu mke djeg o gurbet per ty jam trek du me kendu du me vajtu qaj me lot se ty te kam qellu ja ja ja aman aman aman o sonte kendoj me mall o shok veq per ju:


Lyrics submited by Blerim:tung:tung
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018