A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Jeto


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T11:47:35

Tî nuk din met dasht ne ket jet
Ti je gjall por zemra tka vdek
Ti nuk mundesh dashurin me ndi
Ti s'merzitesh kur unë jam n'vetmi

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra

Per dashni, rrejshem je betu
Unë t'kam dasht e ti m'ke lendu
Ti ke qesh kur m'ke ba me qa
Hajrin jetës kurr ske me ja pa

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra (5x)


Lyrics submited by Saranda - Ge
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018