A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Kur Nji Nate


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:42:37

kur nje nat larg ne gurbet ntelefon zgjimi um thrret eja shok se dashnoren ty ta kom martu oooooooooooooooooooooooooo gurbet kur nje nat larg ne gurbet ntelefon genti um thrret eja shok se dashnoren ty ta kom martu ooooooooooooooooooo gurbet per ty jam trekkkkkkk o gurbet ti mu mke djeg de me kendu du me vajtu se dashnoren mu ma kan martu ore shpresat me kan ik une jam fajtor se dashnoren ma kan martu aman aman oj arjet per ty po vuj per ty po djegem larg ne gurbet oooooo non oj non beeeeeeeeeeeee


Lyrics submited by Shpetim:tung:tung
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018