A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Mos Thuj Gabova


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T11:47:35

kur nje nat larg ne gurbet ntelefon loni um thrret eja o shok eja shok se dashnoren ty ta kam martu o gurbet per ty jam trek o gurbet per ty jam djeg kur nje nat larg ne gurbet ntelefon doni um thrret eja o shok eja shok se dashnoren ty ta kam feju o gurbet pert kam jek o gurbet per ty jam djeg:a kishe pas zemer veq nje her me ardh para lotve tmi mej than veq dy fjal spo kerkoj prej teje lotet me mi fshi veq po du met pa niher zanin me ta ni nje minut me ty po du me u qmall pastaj kthema shpinen si mos tisha gjall nje minut me ty po du me u qmall pastaj edhe vdeksha krejt ti boj hallall:


Lyrics submited by Blerim:tung:tung
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018