A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Pse S'me Erdhe


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Pendohu"


2x:
pse sme erdhe kur te prita
100 vjet pom bahet dita
tek ti shpirti me ka mbet
hajde falma dhe ni jet
tek ti shpirti me ka mbet
hajde falma dhe ni jet
2x:
ik largohu mos luaj me zjarr
zemren time nuk e merr me fjal
le te behet dita 1000 vjet
une te dua ateher kur me pret
le te behet dita 1000 vjet
une te dua ateher kur me pret


Lyrics submited by Verim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018