A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Kur I Mbusha 20 Vjet

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Kur I Mbusha 20 Vjet


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/07/2008

2008-07-17T16:28:26

e kur i mbusha oj nan jalla 20 vjete jalla 20 vjete per per hajvalin e prishtinen do ta kallum kejteeeeeee oppppp offf aman amann e per fisnikun o hajde ku ja nisa e ku ja bestisa e per nikun e besin ja ku vazhdova e per xheden ja nissa me knue e per metin e jetonin ja ku po knojna oopaaaaaaaaaaa opaaaaaaaaaaaa


Lyrics submited by Fis1k
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018