A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Hajde Zemer


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/06/2009

2009-06-17T09:44:12

Te shikova'N sy e embel me fole
Me hyre ne zemer ende nuk me dole
2xKur isha pa ty nuk e deshta veten
ty ta fala jeten

2xHajde zemer ti me fal gezim
hajde hajde zemer ti mu perqafim hajde shpirto vetem ty te du hajde hajde shpirto veq ti je permu


Lyrics submited by  kosovarja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018