A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - E Kallum


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2013

2013-02-09T17:56:04

Drenicen e kallëm shkojna ne Podujev,
Podujev ty tkallëm po shkojna n'Prizren,
Prizrenin e kallëm,
shkojna ne GJakov,
Gjakoven e kallëm,
hajt tshkojna nTetov,
Tetoven e kallëm shkojna nMitrovic ,
Mitrovicen e kallëm po shkojna N'Drenic ,
Drenicen e kallëm shkojna ne Podujev,
a prej Podujeve po shkojna nMalishev ,
e prej Malisheve po shkojna nPreshev,
edhe prej Pesheve,
shkojna nGojanovc,
oo prej Gojanocvi pe kthejna n'Tetov,
edhe per Deqan aa dojna me knu edhe knojna Pejen sonte pa pritu,
konva Mitrovicen e knova Drenicen e per Vushtrri aman knova Kamenicen kova Kamenicen kalle kalle O Mentor edhe qitja timin sonte qitja timin ju argeton bilbili sonte oo prej Dugagjini O prej Dugagjini qysh e kan zanat aman qysh e kan adet oh e kan adet na kan lan pa harshat kangen amanet kangen amanet o qiftelin,
sharkin (hajde)


Lyrics submited by  evelina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018