A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Je Dashuru


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"

Song from the album:

"çka Ka Zemra"


edhe krejt boten ty me ta fal
ti prap pas meje, kishe ardhë, edhe krejt botën ty me ta fal ti prap pas meje kishe ardhë

edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat
edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat

Ref;
je je, je dashuruar jo jo jo s'mundesh pa muaa

edhe krejt boten ty me ta fal
ti prap pas meje, kishe ardhë, edhe krejt botën ty me ta fal ti prap pas meje kishe ardhë

edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat
edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat

Ref;3x
je je, je dashuruar jo jo jo s'mundesh pa muaa....


Lyrics submited by Nare
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018