A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Nreqma Jeten


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Song from the album:

"Buqete Kengesh '05"

Song from the album:

"Kenge Dasmash Nga Super Sonic"

Song from the album:

"Ku Je Ti"


Sonte jemi mbledhur ne
si dikur me pare-2x

te vallzojme e te kendojme
malli na ka marre-2x

refreni
Sa me bajne te lumtur
syte e tu te bukur
shoket po me thone se
ma e mira je
dridhe faculeten
sonte ndeqma jeten
nje shikim ma fale
pse nje fjale s'ma the

Kur vallzon edhe kendon
ne qafe po me merr-2x

mos mendo se te leshoj
pa te puthe njehere-2x

refreni
....................................................

Deshta te vallzoj me ty
por nuk kam fuqi-2x

deshta s'bashku te kendojme
por asnje kenge se di-2x

refreni
...............................................


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018