A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Sje E Para As E Dyta

Audio

Video Link

Meda - Sje E Para As E Dyta


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"çka Ka Zemra"


Qdo ditë t'shoh e qdo ditë m'sheh,mos u ban se nuk me njeh, edhe pse s'kemi nejt bashk mirë e di qka je tuj dasht

Ref;2x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu

Unë spo flas e ti spo flet,zemrat
tona flasin vet n'syt e tu po e shoh unë se per mu po rrin pa gjumë

Ref;3x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu


Lyrics submited by Nare
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018