A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Kur E Lujna Shoten

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Kur E Lujna Shoten


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/02/2009

2009-02-28T11:09:49

Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen
Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen

Dasem tmadhe perqefi sonte bajm
Koka mbledh shoqnija sonte sa mir po vallzojn Koka mbledh shoqnija sonte sa mir po vallzojn
Dasem tmadhe perqefi sonte bajm Dasem tmadhe perqefi sonte bajm

Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen
Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen


Lyrics submited by  lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018