A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Meda & Shkelzen Haradinaj - Luani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2009

2009-12-28T17:08:16

Erdh pranvera prap n'kto troje,n'troje dardanis bijt ma tmir po i bejn roje deshmort e liris, e kan sjell ngrohtsin e djellit ner kopshte n'lendina trim Luani dhe Shkelzeni vllezrit Haradinaj.

Ref:
Rreze tarta ngjith kosoven bin pranveren ne deqan,djell e han shtrit nket dhe knohet kanga nuk pushon,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan.

Jo nuk ulet Luan trimi n'kam lufton perher me gjak tem do ti uis thot lulet ne pranver,mir po i shkrep Shkelzenit pushka kanges tu ja than pe shendrit mal edhe fusha po i thrret djell e han.

Ref:
Rreze tarta ngjith kosoven bin pranveren ne deqan,djell e han shtrit nket dhe knohet kanga nuk pushon,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan.


Lyrics submited by Verim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018