A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Paska Qel Nje Lule

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Paska Qel Nje Lule


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2009

2009-05-23T14:34:21

paska qel ni lule oh ni lule blini.. ju argeton blbyli o prej dugagjinii .. ju agrgeton bylbyi o prej dugagjni,.... hajde sonte te kendoj gjith n valle te vallzojm.shoqerin tone disponojm kange vallja sdot pushojn........................................-PASKA qel ni lule o ni lule bore ju argetojn bylbylat prej shqipperis e kosoves...2 h ref.....-hajde sonte te kendojm gjith en valle te vallxojm shoqerin ton ta disponojm kange valle mos pushojn jashaa


Lyrics submited by Nenti-peja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018