A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Pina Viski


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2009

2009-05-23T14:34:21

Qysh na koka more ky gurbet,her i idhet e her si sherbet.kurtna vjen hej lumi vikend.ooo te imhalli shkojm e kallim krejt

Qysh na koka more ky kurbet.her i idhe t e her si sherbet.kurtna vjen ajj lumi vikend ,te imhalli shkojm e kallim krejt

Pinaviski o me kokakollla.oooo po lujn valle pejaz xhakova o me revista shok armani dizella/ o se ktu sonte krejt jan ba kullerka

Pinaviski o me kokakolla o po lujn valla o vajzat e holla o merevista armani dizella o se ktu sonte krejt jan ba kullerka

Na shkoj ymri vetem tuj punu.... o menxi s'presim o ngilan me shku kur tvjen dita o me shku ne shpi shkoj me kerr te tipit tri

Pinaviski o me kokakollla.oooo po lujn valle pejaz xhakova o me revista shok armani dizella/ o se ktu sonte krejt jan ba kullerka
ofof of aman aman hej hej hej


Lyrics submited by Driton
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018