A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - U Than Gjethet


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/02/2008

2008-02-29T11:46:22

U than gjethet e kësaj stine
e ran para meje
por kjo zemer qe te deshti
tash po rreh larg teje
i kujtoj buzet tua
dhe po e pyes veten
a me genjeve ti
a e genjeva veten

Ref:
Shko jeto larg meje
edhe pse te dua
un s´isha per ty
ti s´ishe per mua(2x)

Edhe botën të ma falin
unë prap dot vuaj
kur e di se dora jote
mban unazë te huaj
i kujtoj buzet tua
dhe po e pyes veten
a me genjeve ti
a e genjeva veten

Ref:
Shko jeto larg meje
edhe pse te dua
un s´isha per ty
ti s´ishe per mua(2x)


Lyrics submited by Lati
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018