A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dashuria Dhe Xhelozia

Meda - Dashuria Dhe Xhelozia


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kur E Don E Don"


O as skam pa
e as skam ni
se ka dashni pa xhelozi
oh xhelozia jeten ta helmon
aq sa dashnia zemren ta gezon.
...
x2.
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
O zemra e njerit
kshtu u kriju edhe met dasht
edhe met helmu o kujt dashnia
ja mbyll syt o xhelozia ka me mbyt.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.


Lyrics submited by Eddii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018