A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Halle Halle


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kur E Don E Don"


halle halle osht kjo jet
pa hall njeri smun me gjet
kshtu e paska kjo dynjaa
her tuj qeshe e her quj qaa

Reff
knoni knoni bashk me mu
sonte hallet mej harru
sdojm me qa e sdojm me vujt
dojm me knu e dojm me lujt

halle ju e halle un
sot nuk paska mir askund
kshtu jan hallet e dashnis
her me u ndreq her me u prish

Ref
Knoni knoni bashk me mu
sonte hallet mej harru
sdojm me qaa e sdojm me vujt
dojm me knu e dojm mee lujt[4x]


Lyrics submited by Eddii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018