A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Haram Te Qoft Dashuria

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Haram Te Qoft Dashuria


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kur E Don E Don"


A sa veshtir sa veshtir
me e kujtu kohen kur ishim mir

thojshe ti thojshe
se vdes per muu
qka ke than dje
sot ke harru

Reff
Haram Te qofshin puthjet e mija
haram te qoft ty dashuria[2x]

A sa Pikllim sa Pikllim
mos me dal fundii
si mendon ne fillim

thojshe ti thojshe
une ty t´kom jett e
kam besuu rrenen si t´vertet.

Reff
Haram te Qofshin Puthjet e Mija
Haram te Qoft Ty Dashuriaa[2x]

Haram te qofshin puthjet e mija
haram te qoft ty dashurija[2x]


Lyrics submited by Eddii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018