A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Pse U Ndam


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  32

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kur E Don E Don"


Sa i mir Ka qen Fillimi
Kur ne dy u Bashkum
po pse kshtu na erdhi fundi
pse o zot kshtu u lendum
ende s´mundem me besu
se ne dy me s´jemi bashk
pse u ndam o pse u ndam
kur aq shum jemi dasht

Reff
Pa Ty nuk Po Jetohet
as nje dit e as nje nat
pa ty Zemra s´ Po Pajtohet
ti me Fat e Un Pa Fat[2x]

Sa i Mir Ka Qen Fillimi
Kur ne Dy u Bashkum
Po Pse Kshtuu na erdhi fundi
pse o zot kshtu u lendum
ende s´mundem me besu
se na dy me s´jemi bashk
pse u ndam o pse u ndam
kur aq shum Jemi Dasht

Reff
Pa Ty nuk Po Jetohet
as nje dit e as nje nat
pa ty Zemra s´ Po Pajtohet
ti me Fat e Un Pa Fat.[4x]


Lyrics submited by Eddii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018