A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Takimi Pa Fjal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kur E Don E Don"


Shum kem Fol e shum kem nejt
po ne fund jan harru krejt
po qfar zemre paske pass
sikur kurr mos mem pas dashtt .

Reff
O Ti Prann Mejee e un Pran teje
a dojn mem dal ment prej kreJee
a osht e mundur ne me u taku
e asnjee fjal mos me ndrruu

Shum ke fol e ke premtuu
mirpo sot nuk je me mu
a qfar zemre paske pas
sikur kurr mos mem pas dasht.

Reff
O Ti Prann Mejee e un Pran teje
dojn mem dal ment prej kreJee
a osht e mundur ne me u taku
e asni fjal mos me ndruu.

O Ti Prann Mejee e un Pran teje
dojn mem dal ment prej kreJee
a osht e mundur ne me u taku
e asni fjal mos me ndruu.


Lyrics submited by Eddii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018