A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Biondines


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/03/2011

2011-03-02T10:58:49

Prej ate dite e dashurkur u ndame ne dy
ditet me jane t´gjatanaten qaj n´vetmi-2x

Floket tua t´gjatasi harroj perjete
ah mori biondinebiondinen´zemer me ke mbet
2x refreni

Tash kuptoj vetvetensa paskam gabu
ty ta fala jetens´mendova per mu-2x

Floket tua t´gjatasi harroj perjete
ah mori biondinbiondinn´zemer me ke mbet
2x refreni


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018