A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Drite Per Ty Terr Per Mu

Audio

Video Link

Meda - Drite Per Ty Terr Per Mu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/04/2013

2013-04-22T12:34:14

Njiqind here me ty kam fol
e asnjihere s´tkam prek me dore
njiqind here n´anderr m´ke ardhe
ma ke prish gjumin e pare
njiqind here n´anderr m´ke ardhe
ma ke prish gjumin e pare

refreni-Drite per tyterr per mu
hajde falmi syte e tu-2x

Njiqind here n´andrrat e mia
ti ke ardhe ke ik si hija
te kam prane e po t´shikoj
syve t´mi s´po u besoj

refreni-Drite pe tyterr per mu
hajde falmi syte e tu-2x


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018