A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Mos Mbaj Per Mu Zi

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Mos Mbaj Per Mu Zi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/04/2015

2015-04-23T09:55:18

Kur une t´vdes per tyme lot mos me qaj
vetem nji grusht dhema hedh per mbi varr
vetem nje grusht dhema hedh per mbi varr

Hidhe vallen hidhemos mbaj per mu zi
jeto jeten tandegzohu perseri-2x refreni

Mos t´vije keq e dashurse tretem ne dhe
se te sjell pranveradashurine e re
se te sjell pranveradashurine e re

Hidhe vallen hidhemos mbaj per mu zi
jeto jeten tandegzohu perseri-2x refreni


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018