A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Un Te Dua (perqafimin Tend)

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Un Te Dua (perqafimin Tend)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2009

2009-12-27T15:06:15

Shum kam qare gjersa tkam gjet
Pa ty jetes time kurre si kam than jete
N`buze me flen veq emri yt
Kur nuk te shoh tyyy nuk me duhen syt

REF
Un te dua un te dua
Sa osht bota e vjeter
N`perqafimn tan jeta osht krejt tjeter

Asgje n`bote ska vlere per mu
Shikimi me ndalet veq ne syt e tu
Per plag tmija je ilaq
Askush perveq teje syrin nuk ma knaq

REF 2x
Un te dua une te dua
Sa eshte bota e vjet
N`poerqafimin tan bota osht krejt tjeter

2x
Un te dua une te dua
Sa eshte bota e vjet
N`poerqafimin tan bota osht krejt tjeter


Lyrics submited by 3rmmirdzë G
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018