A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Harroj Harroj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/03/2013

2013-03-23T17:32:40

Harroje pranveren bashke qe kaluam
mos e kujto castin durt kur i shternguam
ti nuk je ajo qe me ben te lumtur
ne pranveren time je vec lule e kputur
ja m´kishe ne buze e m´kishe ne zemer
kurre me mos me thirr harroje kete emer

refreni-Harroj harroj kenget e mia kurre mos i degjo
harroj harroj ditet tona kurre mos i kujto-2x


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018