A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Arjeta


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/02/2010

2010-02-08T21:21:32

Ndac me vraj moj ndac me mbyt
ndac verbomi kta dy syt

kurgja n´jete ma keq s´ma ban
se m´len mu merr tjeter kan-2x

refreni-Sa t´jem gjalle ti shpirtin falma
se kur t´vdes ndac varrin kallma
Arjete Ajete Arjete-2x

Mos me thuj se ndonjehere m´ke dasht
se m´ke dasht me zemer e shpirt
njemije here m´ke dasht me fjale
asnjehere moj me gjithe shpirt

refreni-Sa t´jem gjalle ti shpirtin falma
se kur t´vdes ndac varrin kallma
Arjete Arjete Arjete-2x


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018