A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Puthjet Tona Nuk Harrohen

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Puthjet Tona Nuk Harrohen


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2006

2006-12-13T13:34:40

Besen tande me ke dhane
me fjale t´embla me ke thane
ne kujtime do te mbaj
kam me i mbushur syte me vaj

Puthjet tona nuk harrohen
do ti ruajme ne te dy
zemrat tona nuk largohen
une te dua vetem ty

Do te rroj ne kete jete
do te jem vetem me ty
shpirti im tek ti ka mbet
s´ti harroj ata dy sy

Puthjet tona nuk harrohen
do ti ruajme ne te dy
zemrat tona nuk largohen
une te dua vetem ty


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018