A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Pse Eshte Keshtu Jeta

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Pse Eshte Keshtu Jeta


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2006

2006-12-13T13:34:40

Kto dy duar i kisha futur ne zjarr
kisha hyre gjalle ne varr
se m´harron mendja s´ma kish marr

nuk ka fjale nuk ka kenge nuk ka lot
qe kisht mundur te ta thote
sa po dhemb zemra ime sot

pse eshte keshtu jeta
pse eshte keshtu jeta
dikush qesh dikush qane
pse ende te dua
kur ti s´me do mua
pse zemra brenda t´mbane

e pys veten pse te zbardh
dhe nje mengjes
pse jam gjalle
kur jam pa shprese
pse t´jetoj kur duhet te vdes


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018