A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ku M'je Ti Moj Buzeqershi

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Ku M'je Ti Moj Buzeqershi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/09/2012

2012-09-16T16:03:19

Ku m´je ti moj buzeqershi
se me dogji kjo dashni
me shkoj nata me shkoj dita
pse nuk erdhe kur te prita

Buza po me dridhetende jam o ri
nuk e du rakinpo per ty e pi-2x

Ku m´je ti moj buzeqershi
te jetoj pa ty nuk di
po te pres te vendi i vjeter
pervec teje s´dua tjeter

Buza po me dridhet ende jam o i ri
nuk e du rakin po per ty e pi-2x


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018