A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • I Kujtoj Ato Vite

Audio

Video Link

Meda - I Kujtoj Ato Vite


Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ku Je Ti"


I kujtoj vitet rinore
kur ishe ma e mira
dhe me dal te thirra
ishte mbramja e matures
kur me dy fjale qe mi fole
zemren se c´ma more
ne sy me shikove
ngadale mu afrove
me mua vallzove
zemren ma pushtove

I kujtoj une ato vite
kur me the te dua
kur rrishe me mua
ishe jeta me e bukur
kur e gjithe shoqnia
kishim simpatia
te gjithve se bashku
sec na vlonte gjaku
gzim ma t´madh nuk kishim
kur se bashku ishim


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018