A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Merri Te Gjitha


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/01/2010

2010-01-07T03:05:42

Merri te gjitha asgja mos le
ne jeten time kurre ma mos u kthe
asgja e jotja mos t´mbet te une
se zemra jeme nuk zen plage me shume

hiqe unazen qe n´gisht ma vune
harroj pranverat kur t´kisha lule
harroj pranverat kur t´kisha lule

Mos thuj gabova mos mashtro veten
mos thuj gabova kur me vrave n´zemer
mos thuj gabova mos mashtro veten
njerzit gabojne por jo krejt jeten

Hiqma unazen qe n´gisht ma vune
harroj pranverat kur t´kisha lule
harroj pranverat kur t´kisha lule

Mos qaj prane meje per ardhmerine
se dora ime lotet s´ti fshine
se dora ime lotet s´ti fshine


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018