A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Boll Mori Vajze Me Keto Rrena

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Boll Mori Vajze Me Keto Rrena


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/01/2010

2010-01-07T03:05:42

Ghithmone kam marre vesh i fundi per planet qe i ke hartu
se kam dite se ke pase tjeter ti mes meje tuj kalu

Boll mori vajz me kto rrena se ma nuk t´besoj
se vec njihere thehet buka e nuk ngjitet ma
e ke lane dashnine e vjeter kurre hajr s´ke me ba
padrejtesine qe ti ma bane i lash ne dynja

Cka t´bana qe u largove s´te erdh keq me prish dashnine
zemren time e harrove a mendojshe gjane ma t´mire


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018