A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Thuhet E Shkruhet

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Thuhet E Shkruhet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/06/2010

2010-06-27T11:21:21

thuhet e shkruhet
fjala e vertet,
mjeri aj qe smson
prej gabimit te vet,
gjanat e ndalune jan
si uj i nxeht kush i prek
me dor gjithmon ka me u djeg

ref 2x

mos gabo mos gabo
kur nuk don mos u afro,
mos gabo zjarrin me prek
se djeg djeg djeg

thuhet e shkruhet
fjala e vertet askujt kjo bot
jo nuk ka me i met
jeto sa tjetosh
por dije nje gja
me preK te ndaaLumen
sherrin ki me ja Pa

ref

mos gabo mos gabo
kur nuk don mos u afro,
mos gabo zjarrin me prek
se djeg djeg djeg


Lyrics submited by Fidaie Sylaj   altina   doNNaA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018