A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Herë Du, Herë Sdu

Meda - Herë Du, Herë Sdu


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Mos Gabo"


Shum po du me ty me nejt
masanej po m'kushton shtrejt
oo po m'kushton shtrejt..
Spo muj dhimbjet me i ba ball
Pishman bahem pse jam gjall..
ooo pse jam gjall...

Her du her sdu me dashni nuk ka - aman
vujtja e dashnia nuk munden me u nda
her du her sdu me dashni nuk ka
vujtja e dashnia nuk munden me u nda

Shum po du afer me t'pas
masanej Zemra po m'plas
ooo zemra po m'plas
spo muj dhimbjet me i ba ball
Pishman bahem pse jam gjall..
ooo pse jam gjall...

Her du her sdu me dashni nuk ka - aman
vujtja e dashnia nuk munden me u nda
her du her sdu me dashni nuk ka
vujtja e dashnia nuk munden me u nda

Her du her sdu me dashni nuk ka - aman
vujtja e dashnia nuk munden me u nda
her du her sdu me dashni nuk ka
vujtja e dashnia nuk munden me u nda


Lyrics submited by Bin'chee
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018