A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Pa Prit E Pa Kujtu

Meda - Pa Prit E Pa Kujtu


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/07/2010

2010-07-02T21:31:54

Music & Lyrics:

Fatmir Muja

Song from the album:

"Mos Gabo"


Hiq pa prit e pa kujtu
o belaja me ty m'zuni mu
dikush thirri krejt rasisht
ti e morre o shum seriozisht

(ref .) Mos u ban nervoz
mos u ban xheloz
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sot.
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sot .


Hiq pa hile e hiq pa sherr
ti inati oo mu po ma merr
dikush thirri krejt rasisht
ti e more o shum seriozisht .

(ref.) Mos u ban nervoz
mos u ban xheloz
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sooot
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sot
...?


Lyrics submited by Datti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018