A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Ti Ske Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  48

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2010

2010-07-10T21:34:55

Lyrics:

Fatmir Muja

Song from the album:

"Mos Gabo"


Te plagosur jane njerzit e mirë
se te keqen e besojn veshtirë
tuj mendu se tjert jane si vetja
vec me dhimbje ju shkon jeta-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashninë e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashninë e ke sot per neser

Kam besu ne dashurine tande
po mbas shpine ti gropen ma bane
tu mendu se ti m'don perjete
e besova rrenen si t'vertete-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashnine e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashnine e ke sot per neser


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018