A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Jete, Jete


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  28

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2010

2010-07-10T21:34:55

Song from the album:

"Mos Gabo"


Ti mendon se ma s'te du
ti mendon se t'kam harru
ti gabon o jeta jeme
ti nuk del kurre prej ksaj zemre

Jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer me ke mbet
une te du e ti s'beson
cka po ndodh me dashnine tone
jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer ke me m'mbet
une te du e ti s'beson
o cka po ndodh me dashnine tone

Ti gabon sa here mendon
qe kjo zemer ty t'harron
po ku mundet me u harru
shpirti qe jeton per mu

Jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer me ke mbet
une te du e ti s'beson
cka po ndodh me dashnine tone
jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer ke me m'mbet
une te du e ti s'beson
o cka po ndodh me dashnine tone


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018