A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Lamtumir


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  28

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Mos Gabo"


un per ty jetoj
e zemra po m'qan
qka t'bona o shpirt
qe n'vetmi m'ke lan
ooo zemer si na erdhi fundi
ooo zemer mendjen kush ta mbushi

reff:(2x)
Lamtumir o lamtumir
tu plotsoft ty qdo deshir
lamtumir sa t'është kjo jet
keq pa ty kam mbet

T'miren edhe t'keqen
me ty e kam ndaa
a e meritova
zemren me ma vraa
ooo zemer si na erdhi fundi
ooo zemer mendjen kush ta mbushi

reff:(4x)
Lamtumir o lamtumir
tu plotsoft ty qdo deshir
lamtumir sa t'është kjo jet
keq pa ty kam mbet.


Lyrics submited by Olta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018