A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Veq Me Kang  (Feat. Ermal Fejzullahu)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/11/2010

2010-11-05T13:04:47

Featuring

Ermal Fejzullahu


Ermali: Mir se erdhe
Meda: Mir se t'gjeta
Ermali: Veq me kang ooo
Meda: Oo na shkoft jeta
Ermali: un n'kosov
Meda: un diaspor
Bashk:Hedhim vallen dor per dor

Ref:
Meda: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem
Ermali: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem

Ermali: Kno me zemer
Meda: Kno ooo vlla
Ermali: Ooo si shqipnia
Meda: Jo nuk ka
Ermali: Kno tiran
Meda: E kno prishtin
Bashk: Kno ne shkup oo per dashni

Ref:
Meda: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem
Ermali: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem


Lyrics submited by Nardi   NoraKS
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018