A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Nuk Pranoj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2010

2010-12-12T01:42:34

A edhe ti po mund mem than gjeje fatin tan
A edhe ti qe te kam pas jet po me thu mos rri vet
Nuk pranoj nuk pranoj n'dor me unaz
me jetu me tjeter kan ty n'zemer me t'pas

Ref:

Shko ti ty ka kush me t'prit
per mu ske pse me u merzit 2x

A edhe ty spo te vjen gjynah prap me lot mem pa
ma mir mem m'byt se mem pyt pse po me lotojn syt
nuk pranoj nuk pranoj ndor me unaz
me jetu me tjeter kan ty n'zemer me t'pas

Ref:

Shok ti ty ka kush me t'prit
per mu ske pse me u merzit
shko ti ty ka kush me t'prit


Lyrics submited by Nardi   leonap
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018