A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Fjal Fjal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2010

2010-12-12T01:46:58

Fjal fjal thuhen plot
Gjdo fjal asht e kot
Ndarjen kush se provon vet
Per dashni nuk ka qka flet (2x)

Ref:
Kot kot flet me mu
E kam dasht dhe e du
Kurr me qef nuk isha nda
Kurr pishman nuk kam me i ra ( 2x)

Thot thot krejt shoqnija
Ta ka marr mendjen dashnia
Hajt hajt se asht leht
Me fol kur se provon vet (2x)


Lyrics submited by Nardi   leonap   Tingulli




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018