A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Faji Jetim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Lamtumirë"


Pa dashni nuk jetohet
me dashni zemra lendohet
o me fjal t'mira
ja nis çdo fillim
ma von na ze sherri
faji esht jetim
ma mir me dashni
me jetu n'dynja
kush nuk e fal zemren
mbetet fukara.

Pa dashni nuk jetohet
me dashni zemra lendohet
o zor me dashni
o keq pa dashni
ma mir me pas gajle
se me mbet n'vetmi
ohh ma mir zemra
dhimbje me nij
se sa me shku jeta
ah pa dashni.

o zor me dashni
o keq pa dashni
ma mir me pas gajle
se me mbet n'vetmi
ohh ma mir zemra
dhimbje me nij
se sa me shku jeta
ah pa dashni.


Lyrics submited by Lina Kumanova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018