A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Moj Dashni


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  35

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Per Ju"

Song from the album:

"Lamtumirë"


N ' rini zemra dashuron
e n ' pleqani dashnin kujton
koha shkon e s'kthehet kurr
plaku thot: Ahh dikur..

Ref:2
Moj dashni moj dashni
vrave pleq e vrave t'ri
s'ke lan zemer n'ket dynja
pa e ba nji her me qa...

S'ke qka bans'ke si me ik
se dashnia t'mbetet pik
bash kur s'don hiq me kujtu
aty mendja ka me t'shku..

Ref:2
Moj dashni moj dashni
vrave pleq e vrave t'ri
s'ke lan zemer n'ket dynja
pa e ba nji her me qa...


Lyrics submited by Lina Kumanova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018