A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Lamtumire 2011


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  35

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Lamtumirë"


Lamtumir oj jeta jeme
ku po e len ti zemren teme
dit e nat nuk jemi nda
ku po m'len qa je tuj ba
ku po i len ti kta dy sy
qe po qajn veç per ty.

Lamtummir o shpirti jem
zemren tonde ku po e len
dit e nat nuk jemi nda
a mendon qa je tuj m'ba
a mendon nji her per mu
ku po m'len ku je tuj shku.

Lamtumir zemer po t'them
edhe pse shpirti po m'dhem
dit e nat nuk jemi nda
ku po m'len qa je tuj ba
ku po i len ti kta dy sy
qe po qajn veç per ty.


Lyrics submited by Lina Kumanova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018