A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Jam Ne Hall


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Lamtumirë"


Nje dashni m'ka vra n'ket jet
nuk po muj ilaq me i gjet
po as kujt nuk muj t'ja them
per të zemrea sa po m'dhem..

Ref:2x
Jam ne hall-jam ne hall
shum e du e s'muj me marr
s'mund t'ja vej unazen n'gisht
dashurova gabimisht..

Nji gabim m'ka kushtu
ne ket jet mos me u gzu
e kam lan pa deshir
si kam than as LAMTUMIR..

Ref:2x
Jam ne hall-jam ne hall
shum e du e s'muj me marr
s'mund t'ja vej unazen n'gisht
dashurova gabimisht..

Muzika...

Ref:2x
Jam ne hall-jam ne hall
shum e du e s'muj me marr
s'mund t'ja vej unazen n'gisht
dashurova gabimisht.


Lyrics submited by Lina Kumanova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018