A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Gojet E Liga


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  34

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/07/2011

2011-07-20T17:20:38

Song from the album:

"Lamtumirë"


O qka u bo moj zemer
qe rahat su bone
leri-leri fjelt e botes
pyte zemren tone
flasin njerzit flasin
e dojn me na nda
se kerkush moj zemer
mir s'don me na pa

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu

pyte-pyte zemren time
ta thot te verteten
leri-leri fjalt e tjerve
un ta kam fal jeten..
pyte-pyte zemren time
ta thot te verteten
leri-leri fjalt e tjerve
un ta kam fal jeten..

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu

Muzika...

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu.


Lyrics submited by Lina Kumanova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018