A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Fund Fund


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Lamtumirë"


Qka po don ma shum nga un
kur ti vet i ke dhan fund
ne momentin ma te mir
ti m'ke than LAMTUMIR..

Lutju ZOTIT sa t'jesh gjall
ket gabim ty me ta fal.. (2x)

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr ma bashk..

Pse po vjen ma shum me m'vra
kur jem bashk e don me u nda
pse po flet me m'ba me vujt
me m'pas dasht m'kishe rujt..

Lutju ZOTIT sa t'jesh gjall
ket gabim ty me ta fal.. (2x)

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr ma bashk..

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr me bashk.


Lyrics submited by Lina Kumanova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018